Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

VidiCom Sp. z o.o. - więcej niż dystrybutor

VidiCom Sp. z o.o. - więcej niż dystrybutor

VidiCom Sp. z o.o., założona w 2010 roku, jest Importerem i Dystrybutorem profesjonalnych, specjalistycznych systemów montażowych do elektroniki użytkowej i przemysłowej oraz profesjonalnych, przenośnych systemów zasilania energią słoneczną. Nasze marki to między innymi: Brodit, RAM Mounts, Gamber-Johnson, Zirkona, Precision Mounting Technologies (PMT), Herbert-Richter oraz Goal Zero. Każdą z tych marek wprowadziliśmy na rynek z bardzo dużym sukcesem. Dzisiaj sprzedajemy do 14 krajów w Europie, a w Polsce Firma jest największym, wyspecjalizowanym i najbardziej liczącym się Dystrybutorem specjalistycznych systemów montażowych do elektroniki użytkowej oraz przemysłowej.

Specjalizujemy się przede wszystkim w sprzedaży hurtowej. VidiCom Sp. z o.o. jako Importer jest źródłem pochodzenia swoich produktów. Nasza cała oferta zawiera kilkanaście tysięcy pozycji. To przede wszystkim specjalistyczne systemy montażowe do przenośnych terminali, komputerów przemysłowych, drukarek etykiet, klawiatur, terminali płatniczych, terminali do wózków widłowych, monitorów, laptopów, tabletów przemysłowych, tabletów konsumenckich, echosond, GPS, drukarek, radiotelefonów, smartfonów, kamer, urządzeń opartych na systemie VESA.

Do Kontrahentów Firmy zaliczają się między innymi importerzy motocykli, quadów i ATV; importerzy oraz producenci rowerów; importerzy aut osobowych i ciężarowych oraz sieci ich autoryzowanych dealerów; hurtownie z elektroniką użytkową; sklepy ze sprzętem lotniczym oraz urządzeniami do nawigacji; producenci jachtów, łodzi i kajaków; importerzy wózków widłowych oraz terminali PC i drukarek. Liczba naszych Partnerów stale wzrasta.

Spółka jest zarządzana i prowadzona przez grupę osób, dla których dystrybucja specjalistycznych systemów montażowych do urządzeń mobilnych stanowi pasję wynikającą z zamiłowania do ich pełnego wykorzystania oraz czynnego kreowania i propagowania podobnych potrzeb wśród Klientów. Siłą Firmy jest bardzo dobra znajomość tematyki oraz branży, w której funkcjonuje. Wsparci doświadczeniami własnymi i naszych Partnerów wiemy jak dla wspólnego dobra zarządzać procesami obrotu towarowego przynoszącego zysk obu stronom transakcji. Dostarczamy nie tylko towary, ale również pełne, zintegrowane rozwiązania techniczne oraz oferujemy atrakcyjną formę ich sprzedaży. Zadowolenie naszych Klientów ze współpracy z nami jest dla nas najważniejszym dobrem stymulującym wzrost Spółki.

Nasze działania opieramy na budowaniu ścisłego związku opartego na zrozumieniu celów naszych Partnerów i powiązaniu ich z własnymi dążeniami. Oznacza to w praktyce bardzo bliskie relacje i zindywidualizowane podejście do każdego z naszych Kontrahentów. Sukces naszej działalności osiągamy dzięki sprawdzonym i sprawnie funkcjonującym mechanizmom biznesowym wspartym nowoczesnymi narzędziami decyzyjnymi.

 

 

Nagrody i wyróżnienia dla VidiCom Sp. z o.o.:

GEPARD BIZNESU 2016 (sierpień 2017 r.) – otrzymany za znalezienie się rankingu najbardziej dynamicznych firm w Polsce, przyznawany przez Instytut Europejskiego Biznesu. Głównym kryterium, które było brane pod uwagę to dynamika wzrostu wartości rynkowej firmy.

GEPARD BIZNESU 2018 (lipiec 2019 r.) – kolejny GEPARD BIZNESU otrzymany za znalezienie się rankingu najbardziej dynamicznych firm w Polsce przyznawany przez Instytut Europejskiego Biznesu.

e-Gazela Biznesu 2019 (listopad 2019 r.) – przyznana za znalezienie się w rankingu najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce z branży e-commerce o przychodach poniżej 100 mln PLN. Organizatorem Rankingu był „Puls Biznesu” oraz firma „ARC Rynek i Opinia”.

GAZELA BIZNESU 2019 (grudzień 2019 r.) – otrzymujemy kolejną, drugą już w tym roku nagrodę „GAZELĘ BIZNESU 2019” i tym samym dołączamy do elitarnego grona najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce w segmencie MSP. Tytuł „GAZELI BIZNESU” jest znakiem rozpoznawczym cieszących się dobrą kondycją finansową, dobrze zarządzanych i uczciwych firm. Gazela Biznesu to tytuł, który kojarzy się z prestiżem i zarazem świetna rekomendacja mająca niebagatelne znaczenie w kontaktach handlowych z dotychczasowymi i nowymi Kontrahentami.

e-Gazela Biznesu 2020 (listopad 2020 r.) – przyznana za znalezienie się w rankingu najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce z branży e-commerce o przychodach poniżej 100 mln PLN. Organizatorem Rankingu był „Puls Biznesu” oraz firma „ARC Rynek i Opinia”.

GEPARD BIZNESU 2020 (listopad 2020 r.) – kolejny GEPARD BIZNESU otrzymany za znalezienie się rankingu najbardziej dynamicznych firm w Polsce przyznawany przez Instytut Europejskiego Biznesu.

BRYLANT POLSKIEJ GOSPODARKI 2020 (grudzień 2020 r.) – Nie zwalniamy tempa – VidiCom Sp z o.o. otrzymuje kolejne wyróżnienie! Brylanty Polskiej Gospodarki 2020. Portal EuropejskaFirma.pl i Instytut Europejskiego Biznesu zajmują się analizą wyników finansowych przedsiębiorstw. W ciągu 14 lat dokładnie przeanalizowali wyniki finansowe 80 tysięcy polskich firm. Analizy opierają się głównie na oficjalnych i wiarygodnych danych finansowych, przekazywanych przez firmy do Krajowego Rejestru Sądowego. Analizy i rankingi pomagają w sprawdzeniu wiarygodności partnerów gospodarczych. Od 2008 r. IEB na podstawie danych z KRS organizuje Konkurs Brylanty Polskiej Gospodarki. Wartość rynkowa przedsiębiorstwa w październiku 2020 r. została oszacowana przez Instytut Europejskiego Biznesu na 17,7 mln zł, co dało mu tytuł Brylant Polskiej Gospodarki 2020.

GAZELA BIZNESU 2020 (grudzień 2020 r.) – Gazele Biznesu to najstarszy, najbardziej wiarygodny i najpopularniejszy ranking małych i średnich firm w Polsce. „Puls Biznesu” organizuje go nieprzerwanie od 2000 r., realizując misję wspierania przedsiębiorczości. Ranking bazuje na najbardziej obiektywnych kryteriach – wynikach finansowych. Obecność w rankingu oznacza, że firma należy do elity małych i średnich firm – nie tylko dynamicznie się rozwija, ale jest także transparentna.

DIAMENT FORBES 2021 (luty 2021r.) – VidiCom Sp. z o.o. wśród laureatów prestiżowego grona Diamentów Forbesa 2021. Cytując Pana Pawła Zalewskiego, redaktora naczelnego miesięcznika, „Diamenty Forbes’a” to doroczny ranking przedsiębiorstw, które w ostatnich trzech latach najskuteczniej zwiększyły swoją wartość. W tym roku, roku – delikatnie mówiąc – wyzwań, które nie mają precedensu w najnowszej historii, owo potwierdzenie siły i jakości marki oraz biznesu szczególnie zyskuje na znaczeniu. Cieszymy się, że znaleźliśmy się na liście najlepszych firm w Polsce! To ogromne wyróżnienie, które po części jest także nagrodą naszych Klientów, którzy od lat ufają naszym produktom. Mimo trudnych czasów i wyzwań, które stoją przed nami wszystkimi wierzymy, że najbliższe miesiące przyniosą jedynie pozytywne efekty współpracującym z nami Partnerom biznesowym! To wyróżnienie odbieramy jako dodatkowe potwierdzenie naszej wiarygodności biznesowej, siły i wartości. Dziękujemy wszystkim naszym Pracownikom i Klientom, bez których nie byłoby możliwe odnoszenie takich sukcesów. Raz jeszcze dziękujemy za wyróżnienie!

Od kilku lat VidiCom Sp. z o.o. jest oficjalnym Partnerem wspierającym program Polski Himalaizm Zimowy oraz Narodową Kadrę Reprezentacji Polski z Polskiego Związku Alpinizmu. Poniższa fotografia prezentuje bazę wraz z Narodową Kadrą Reprezentacji Polski pod ośmiotysięcznikiem K2 w Karakorum podczas wyprawy z 2016 roku.

Zaufane Opinie IdoSell
4.99 / 5.00 239 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-10
Solidne wykonanie.
2024-05-06
OK
pixel