Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Złoty Laur Klienta 2022 dla marki Goal Zero!

Złoty Laur Konsumenta 2022 został przyznany marce GOAL ZERO w kategorii przenośne magazyny energii, co oznacza, że Klienci obdarzyli markę pełnym uznaniem i zaufaniem. To wyróżnienie ważne dla każdej marki, ponieważ o jego przyznaniu decydują głosy faktycznych użytkowników, czyli osób, które miały możliwość poznania wybranych produktów danej marki. Bardzo się cieszymy, że Konsumenci w Polsce rozpoznają naszą markę i niezmiennie obdarzają nas zaufaniem. Złoty Laur Konsumenta 2022 oznacza, że coraz więcej osób poleca produkty GOAL ZERO innym użytkownikom. Jest to dla nas duże wyróżnienie, a coraz większa liczba pozytywnych rekomendacji jednoznacznie wskazuje, że parametry techniczne, jakość, trwałość i wygoda użytkowania produktów GOAL ZERO, spełniają oczekiwania zarówno specjalistów, jak i okazjonalnych użytkowników. 

Co roku, zakrojony na skalę ogólnopolską sondaż, przynosi producentom odpowiedź na jedno z podstawowych pytań: które produkty są obecnie najpopularniejsze w swojej grupie. To zadowoleni Konsumenci przyznają wyróżnienia markom, które lubią i którym ufają. Wyniki głosowania niezależnie definiują pozycję marki na rynku. W 2022 roku marka GOAL ZERO zajęła pierwsze miejsce w kategorii przenośne magazyny energii.

Laur Konsumenta to jeden z pierwszych i jednocześnie najbardziej liczących się certyfikatów konsumenckich w Polsce. Jest swego rodzaju odzwierciedleniem tego, jak Konsumenci postrzegają produkt lub firmę w kontekście jakości i innowacyjności. Organizowany od 2004 roku ogólnopolski plebiscyt to ukłon w stronę najlepszych produktów i usług. To też wskazówka dla innych konsumentów.

Dla Klientów godło Laur Konsumenta jest doskonałym wyznacznikiem podejmowania decyzji zakupowych. Wybierając produkt oznaczony Laurem Konsumenta, wybierają ten, który polecają inni Klienci i któremu sami najbardziej ufają. W 2022 roku w przypadku GOAL ZERO, Klienci zadecydowali, że w kategorii przenośne magazyny energii to właśnie naszej marce należy się ten prestiżowy tytuł i za to bardzo im dziękujemy.

Zaufane Opinie IdoSell
4.99 / 5.00 239 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-15
Produkt oryginalnie zapakowany i oczywiście zgodne z opisem.
2024-05-10
Solidne wykonanie.
pixel